Gratis

Mecanic service utilaje Agricole

SC MUNAX SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • cunostinte avansate de electronica, hidraulica si mecanica;
  • experienta in domeniul agricol;
  • cunostinte operare PC;
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasari;
  • persoana organizata;
  • studiile tehnice constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • receptia utilajelor agricole comercializate de societatea noastra, punerea lor in functiune;
  • intocmirea documentelor specifice;
  • deplasare la sediul partenerilor pentru efectuarea reparatiilor, intretinerilor periodice si a lucrarilor de garantie, intocmirea necesarului de piese aferente;
  • se ofera cursuri de formare in tara si in strainatate;

Relatii la telefoanele 0724 343 772 / 0720 400 101 sau la adresele de email rambrus@munax.ro / ttriponescu@munax.ro

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 14 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024