Gratis

Mecanic intretinere utilaj - BRASOV

Bilka Steel

Candidatul Ideal

Candidatul ideal prezintă aptitudini dе organizare, spirit dе echipă şi bune abilităţi dе comunicare.

Cerinţе:

- Cunoştinţе tеoretice şi prаctice pеntru repararea mecanică a preselor, matriţelor, maşinilor-unelte, maşinilor electrice şi a utilajelor preumatice şi hidraulice;
- Constituie avantaj experienţa anterioară în întreţinere maşini automate electro-mecanice;
- Lucrul în fabrică, activitate de producţie constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- Execută lucrările conform planului de întreținere și revizie a utilajelor de producție;
- Efectuează intervenţiile corective asupra utilajelor ori de câte ori este nevoie;
- Asigură mentenanţa, preventivă şi curativă asupra utilajelor;
- Păstrarea în bune condiţii de funcţionare a echipamentelor din dotare.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Tichete de masă;
- Al 13 - lea salariu ;
- Decontarea transportului pentru persoanele din afara oraşului Braşov;
- Posibilitate de dezvoltare profesională.

BILKA este o companie 100% românească, specializată în producţia şi dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperişuri (ţiglă metalică, sistem pluvial şi accesorii) pentru construcţii rezidenţiale şi industriale.
În cei 17 ani de activitate, BILKA a devenit un important angajator pe piaţa muncii din Braşov, dezvoltându-şi numărul de angajaţi constant. Dacă în anul înfiinţării, 2007, compania înregistra 2 angajaţi, în prezent numărul acestora a ajuns la peste 600 şi este în continuă creştere.

Ca lider de piaţă, poziţie pe care compania o ocupă încă din anul 2012, BILKA investeşte continuu în expansiune şi imbunătăţirea serviciilor şi produselor, bazându-se pe tehnologii de ultimă oră, dar şi pe angajaţi bine pregătiţi.
Strategia şi valorile după care BILKA se ghidează implică dezvoltarea portofoliului de produse, dar şi a personalului, pentru ca impreună să conducă spre o evoluţie de succes.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024