Gratis

Mecanic Frigotehnist (HVAC Maintenance Worker)

U.S. Embassy Bucharest

Candidatul Ideal

Ambasada SUA Bucuresti cauta candidati calificati pentru postul de Mecanic frigotehnist (HVAC Maintenance Worker).

Pentru a va putea lua in considerare candidatura, va trebui sa aplicati pe platforma electronica de recrutare a Ambasadei SUA Bucuresti.

Cerinte specifice postului:
  • 12 clase sau finalizarea unui curs de specialitate frigotehnist (HVAC).
  • Permis de conducere cat. B
  • Flexibilitatea la lucrul in schimburi si disponibilitate la munca in afara programului

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Specialistul in mentenanta instalatiilor HVAC, ca parte a echipei de Facilities Management a Ambasadei SUA Bucuresti, efectueaza lucrari de reparare si intretinere pentru cladirile si facilitatile Ambasadei, inclusiv proprietatile rezidentiale si cele inchiriate.

Beneficii:
  • Christmas Bonus, la valoarea unui salariu de baza
  • Posibilitatea de crestere salariala anuala
  • Rambursarea cheltuielilor medicale, atat pentru dvs. cat si pentru membrii familiei dvs. (sot/sotie, copii)
  • Un mediu de lucru excelent, cu conditii excelente de munca, o retentie destul de mare si posibilitatea de a evolua intr-un context multi-cultural.
  • Un loc de munca stabil, cu posibilitati de dezvoltare si avansare pe termen lung
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024