Gratis

Mecanic ferma

Ovoest S.R.L.

Candidatul Ideal

Cunostinte flux tehnologic
Persoana responsabila
Capacitate de organizare
Capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:Intretinerea si repararea utilajelor
Asigura derularea reviziilor periodice
Gestioneaza inregistrarile referitoare la mentenanta
Coordoneaza respectarea normelor de siguranta a muncii.Beneficii:Tichete de masa
Abonament medical la o clinica privata
Transport asigurat.

Ovoest este una din cele mai moderne si dotate companii din industria producatoare de oua din Romania, care controleaza absolut intregul ciclu de productie, de la puiul de o zi pana la ambalarea oualor.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024