Gratis

Mecanic, Electromecanic

CARPATLIFT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Specializari: tehnician mecanic, electromecanic, electronist
- acceptam si tehnicieni incepatori
- experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si/sau industriale
- experienta practica minim 6 luni;
- capacitatea de a lucra individual;
- abilitati de comunicare cu clientii firmei;
- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);
- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.
- experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

- asigurarea interventiilor de reparatii electromecanice
- asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor
- identificarea pieselor de schimb necesare;
- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;
- realizarea targetelor lunare;

Beneficii:
- Salariu net intre 4000 -8000 de ron
- Orele extra se platesc in plus (exemplu: 10 ore extra cu cazare in hotel= 800 de lei net in plus)
- Masina de serviciu
- Telefon mobil;

SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este reprezentant Clark, Pramac si Hangcha in Romania.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024