Gratis

Mecanic / Electromecanic

GENERAL AUTOCOM DACIA
4 poziții

Candidatul Ideal

Serios și responsabil

Descrierea jobului

Efectueaza operatii mecanice si electrice in functie de cunostinte

Salariu minim garantat 3000 ron NET

CARTE DE MUNCA PE PERIOADA NEDETERMINATA , conditii de munca profesioniste, formare continua, salariu fix TOTUL PE CARTEA DE MUNCA + grila de salarizare transparenta TOTUL PE CARTEA DE MUNCA, bonuri de masa .
Program fix Luni- Vineri 8.00-17.00
Rugam CV cu experienta profesionala , sau transmiteti in mesaj experienta profesionala pe care o aveti si un numar de telefon la care sa va contactam .
Te asteptam in echipa noastra.
Eventuala calificare la locul de munca

Service auto de marca cu locatii in BUZAU si in FOCSANI cu experienta de peste 25 de ani in domeniul auto, cu personal calificat si pregatit la cele mai inalte standarde, cu portofoliu de clienti, contracte si activitate in crestere permanenta, angajeaza mecanic / electromecanic, ajutor mecanic
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024