Gratis

MECANIC / ELECTRICIAN

SC OPTIBELT POWER TRANSMISSION SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

ABSOLVENT DE STUDII CU PROFIL MECANIC SAU ELECTRIC
DISPONIBIL SA LUCREZE IN 3 SCHIMBURI
CAPACITATE DE ADAPTABILITATE SI LUCRU IN ECHIPA

Descrierea jobului

Efectuează întreţinerea periodică, mentenanţă şi reglarea utilajelor de producţie;
Se asigură că utilajele de producţie funcţionează în parametrii normali din punct de vedere al liniilor şi instalaţiilor electrice si mecanice;
Efectuează reviziile periodice ale instalaţiilor liniilor de producţie;

Grupul Arntz Optibelt este un producător mondial de top de curele de transmisii cu înaltă performanță. Produsele Optibelt sunt folosite acolo unde durabilitatea și calitatea sunt cerute fără a face compromisuri: în ingineria mașinilor, în ramura auto, în sectorul ingineriei agricole și în industria de electrocasnice. Compania are aproximativ 2500 de angajați în întreaga lume. Grupul Arntz Optibelt are opt locații de producție în șase țări. Cu toții se angajează să respecte un principiu comun de guvernare: opt locații, șase țări – o calitate!

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024