Mecanic biciclete

Oraș de lucru
Salariu 1550 - 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii, de preferat profil tehnic
- abilitati tehnice si cunostinte bune despre intretinerea si repararea bicicletelor
- abilitati de comunicare, de lucru in echipa
- persoana ordonata si organizata
- are dorinta si abilitatea de a-si imbunatati performantele personale.

Descrierea jobului

- monteaza si repara biciclete cu profiluri diferite
- mentine ordinea si curatenia in atelier
- program full time, part time sau sezonier

Salariul se va negocia dupa proba de lucru in functie de aptitudinile demonstrate, si poate creste in timp pe masura ce creste si nivelul de cunostinte - este necesar un minim de experienta in domeniu.

Magazin si service de biciclete cu 8 ani de vechime si care ofera serviciile de cea mai inalta calitate in acest domeniu din Pitesti.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022