Gratis

Mecanic auto

REMAP WORKS GARAGE S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
-cunostinte de specialitate
-rabdare
-precizie
-seriozitate
-punctualitate
-abilitati de autoorganizare a muncii

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
-executia reparatiilor specifice postului
-respectarea timpilor de lucru si a tehnologiei specifice de reparatii
-verificarea functionalitatii autovehiculului dupa terminarea lucrarii
-respectarea regulamentului intern si a procedurilor societatii
-inspectarea masinii pentru a descoperii defectele
-reparatii si inlocuiri a diferitelor piese, asamblare,subasamblare dar si a accesoriilor

Oferta postului:
-salariu atractiv în funcție de realizari
-conditii excelente pentru desfasurarea activitatii
-service-ul este dotat si utilat la standarde ridicate
-programul de lucru incepe la ora 08:30 si se termina la 17:30, pauza de masa fiind in intervalul 12:30-13:30.

REMAP WORKS GARAGE SRL -Nu este nevoie sa mergi in mai multe service-uri sa-ti rezolvi problemele. Gasesti tot ce ai nevoie, rezolvi orice problema ai cu masina ta.
Profesionalismul, promptitudinea, transparenta sunt doar cateva din atributele dupa care ne ghidam in activitatea noastra de zi cu zi.
Atelierul de mecanica este dotat cu echipamente moderne, are capacitatea de reparatie a 3 auto simultan.
Toate acestea sunt posibile datorita echipamentelor cu care este dotat atelierul:

Elevatoare moderne
Echipamente de verificat si incarcat instalatia de AC
Recuperator ulei uzat cu extractor prin vidare
Aparat specializat pentru reglarea corecta a farurilor
Testere pentru diagnosticarea problemelor electronice, atat de la specialistii multimarca BOSCH, cat si de la producatorii de autovehicule VW, OPEL ..
Echipament pentru igienizarea, improspatarea si parfumarea profesionala a instalatiei de AC.
Scule si SDV-uri pentru rezolvarea profesionala a oricarei probleme
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024