Gratis

Mecanic Auto

Swiso Impex SRL

Candidatul Ideal

Service auto PETIT GARAGE, din Ploiesti, str Sondelor , nr.66, angajeaza mecanic auto cu sau fara experienta
Ai experienta ca mecanic auto, sau vrei sa inveti?
Cea mai buna metoda este sa exersezi alaturi de noi!
Service auto PETIT GARAGE angajeaza mecanic auto cu sau fara experienta in intretinere si reparatii auto

Cerințe:

- Diagnosticarea si identificarea problemelor mecanice a autovehiculelor aflate in service; - Efectuarea lucrarilor de reparatii auto repartizate de catre Seful de Atelier, stabilite conform comenzilor deschise;
- Stabilirea necesarului de piese de schimb;
- Responsabilitatea controlului calitativ al lucrarilor executate.
- Persoana eficienta, abilități excelente de organizare;
- Cunostintele si abilitatile descrise mai sus constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:

 Buna capacitate de organizare si atentie sporita asupra detaliilor;
 Atitudine proactiva si bune abilitati de lucru in echipa;
 Cunostinte tehnice auto;
 Capacitate de a invata proceduri noi pentru intretinere si mentananta;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv + Tichete de masa;
Asigurare medicala privata;
Program de lucru de 40 h/sapt, luni-vineri
Program de formare, dezvoltare și progres în carieră

S.C. SWISO IMPEX S.R.L este o companie înființată în anul 2001, având activitatea în diferite domenii cum ar fi comerț, servicii, auto etc. Compania noastră are sediul principal în Florești, Prahova, Strada Principală, Nr. 17 B, și deține un punct de lucru în Ploiești. Seriozitatea, respectul față de client și eficiența ne-a adus de-a lungul timpului clienți importanți cu care colaborăm și în prezent. Buna comunicare a echipei noastre, cumulată cu experiența îndelungată în acest domeniu, oferă clienților soluții rapide, efectuând reparațiile necesare în cel mai scurt timp. Website: www.swiso.ro

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024