Mecanic auto,montaj carlige de remorcare ,Montatator remorci

Autocar Carlige De Remorcare S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană inteligentă și de încredere, care se integreaza uşor într-o echipă, îţi place să lucrezi cu mașini și să înveți lucruri noi, nici nu trebuie să ai experiență în „meseria” noastră. Vom fi bucuroși să te învățăm dacă este necesar, ai nevoie doar de dorința de a lucra și de a învăța lucruri noi! Daca esti interesat sa devii membru al echipei noastre din Bucuresti, trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail de mai jos si te vom contacta imediat prin e-mail sau telefonic. Vom răspunde tuturor solicitanților care sunt cu adevărat interesați.
Cerinte :

-Indemânaticat, rapid, precis și de încredere

- Experienţa intr-un atelier auto constituie un avantaj

- Permis de conducere cat. B

- Înțelegerea documentației tehnice

- Aptitudine și flexibilitate fizică

Descrierea jobului

În postul de „mecanic” în echipa noastră din Bucuresti, responsabilitatile tale principale vor fi:

- Instalarea cârligelor de remorcare pe autoturisme

- Asamblare si service remorci pana in 3500 de kg

- Testarea funcționalității cârligelor de remorcare

- Montajul barelor transversale si ale cutiilor portbagaj pe autoturism

- Rezolvarea prompta a problemelor si defectiunilor tehnice

- Respectarea procedurilor de lucru stabilite și a reglementărilor de sănătate și securitate

Beneficiile angajaților

- Lucrați într-o companie stabilă, cu o istorie bogată și filiale în străinătate

- Evaluarea salariului stimulativ constând dintr-o componentă de bază care ține cont de experiența lucrătorului și o componentă de performanță care crește progresiv odată cu productivitatea muncii

- Evenimente regulate organizate de companie

- Echipă tânără și dinamică

- Echipament de lucru gratuit

- Achizitionarea de produse la preturi reduse

Compania noastra cu capital slovac, activeaza in Romania din anul 2012, in tot acest timp devenind un lider in domeniu. Compania se ocupă de vânzarea și asamblarea cârligelor de remorcare pentru autoturisme, vânzarea și service-ul de remorci, precum și vânzarea de cutii portbagaj și bare transversale. În medie, montăm zilnic 50 de cârlige de remorcare la unitățile noastre.
Anul acesta deschidem la Bucuresti cea mai mare si frumoasa reprezentanta din tara, din domeniu, pe o suprafata construita de 1100 de m2, cat si un parc de expunere pentru remorci auto de 10000 de m2, situata in incinta complexului Carrefour Militari langa autostrada A1.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024