Gratis

Mecanic auto in Otopeni

STAGE ENGINE SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Firma noastra angajeaza MECANIC AUTO in conditii avantajoase de lucru, pentru un proiect de lunga durata, in Otopeni.
OFERIM: salariu de baza motivant; perfectionare profesionala; mediu de lucru placut; echipamente de protectie;

Ai experienta in acest domeniu, iti doresti castiguri semnificative si un loc de munca stabil?

Daca ti-am atras atentia, nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau aici.

Descrierea jobului

CERINTE: experienta anterioara pe o pozitie similara; cunostinte de baza in acest domeniu; posesor permis de conducere.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024