Gratis

Mecanic auto camioane - Autoklass Constanta

S.C. Autoklass Center S.R.L. - Sucursala Constanta

Candidatul Ideal

Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai:
  • Calificare profesionala pentru acest domeniu;
  • Minim 3 ani experienta ca si mecanic auto;
  • Permis de conducere minim categoria B;

Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea jobului

Descrierea job-ului: operatii de diagnoza, intretinere si reparare a camioanelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute
  • Tichete de masa

Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz!

Autoklass Center este mai mult decat un dealer auto, este un bun partener de drum.

Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata. Pentru asta se bazeaza pe intelegerea profunda atat a masinilor comercializate, cat si a oamenilor.

Companie cu traditie in domeniul auto, Autoklass a deschis prima sucursala la Constanta in anul 1996, urmata apoi de orasele Sibiu si Bucuresti. Din anul 2001, Autoklass Center, parte a grupului Romstal, a devenit primul centru autorizat de vanzari si service Mercedes-Benz la standarde de marca din Romania, in prezent fiind unul dintre centrele cu cea mai extinsa retea la nivel national, specializat in comercializarea autoturismelor si autovehiculelor comerciale Mercedes-Benz, precum si oferirea de servicii post-vanzare conform standardelor brandului reprezentat.

Compania are in prezent 8 sucursale in: Bucuresti (Mihai Bravu), Ilfov (Chitila, Pipera), Sibiu, Constanta, Ploiesti, Timisoara si Cluj.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024