Gratis

MECANIC AGRICOL

S.C. HOLDE AGRI OPERATIONAL SRL

Candidatul Ideal

dinamic si implicat in solutionarea problemelor

Descrierea jobului

Intretinere si reparatii utilaje Agricole
Verifica starea tehnica a utilajului;
Depisteaza cauza disfunctionalitatiilor; realizeaza segmentarea;
Realizeaza reglarea unghiurilor geometrice, inlocuieste elementele defecte;
Executa reparatii capitale ale mecanismului motor; inlocuieste motoarele defecte ale utilajelor;
Controleaza nivelul de ulei din reductoare;
Verifica starea de gresare a utilajului;
Verifica functionarea sistemului electric de forta, comanda si semnalizare;
Verifica functionarea si etanseizarea circuitelor hidraulice si pneumatice;
Verifica starea de uzura a sistemelor in miscare.
Raspunde pentru atentia, grija si discernamantul cu care executa totalitatea lucrarilor;

Holde s-a născut din convingerea că agricultura este viitorul, nu doar în România, ci și la nivel global. La Holde, credem că prin tehnologie, organizare adecvată și oameni potriviți, putem adăuga cu adevărat valoare, transformând peisajul rural local.Obiectivul nostru este să avem, în termen de 10 ani, un portofoliu de minim de 20.000 de hectare de teren operat în România și să devenim unul dintre cei mai importanți actori de pe piața agricolă locală. Pentru a atinge acest obiectiv ambițios, intenționăm să apelăm la diferite instrumente oferite de piața de capital pentru a ne finanța creșterea și dezvoltarea și pentru a deveni proiectul agricol de referință pe piața locală.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024