Gratis

Maze Technician

Bosch Group

Candidatul Ideal

Ce te diferențiază:

  • Absolvirea liceului sau a unei universități
  • Preferabil 2 ani de experiență generală
  • Experiență în gestionarea stocului
  • Experiență în procesarea comenzilor
  • Cunoștințe tehnice despre piesele de schimb
  • Abilități medii de operare a calculatorului și cunoștințe de MS-Office (Excel, Outlook)
  • Experiență în utilizarea SAP, preferabilă
  • Fiabilitate
  • Abilități bune de comunicare și rezolvare a problemelor
  • Atentie la detalii
  • Stil de lucru flexibil
  • Demonstrează disciplină și consecvență în ceea ce privește respectarea standardelor, politicilor și procedurilor

Descrierea jobului

Contribuția ta valoroasă se va face remarcată prin următoarele activități:

  • Monitorizarea inventarului de piese de schimb
  • Crearea și urmărirea comenzilor de achiziție
  • Crearea și urmărirea comenzilor de reparație
  • Recepționarea, identificarea și confirmarea comenzilor
  • Urmărirea stocului și avertizarea în cazul atingerii nivelului minim
  • Asigurarea bunei funcționări și aducerea de îmbunătățiri la sistemul și procesele de management al pieselor de schimb
  • Escaladarea conform planului intern
  • Urmărirea materialelor primite/trimise
  • Analizarea consumului și identificarea abaterilor
  • Cooperarea cu personalul de distribuție •
  • Implementarea standardului 5S în zona Maze
  • Asigurarea obiectivelor de calitate Bosch (logistică fără erori) și a altor activități legate de proiect

Beneficii #LikeABosch

  • 25 de zile de concediu pe an - pentru că echilibrul dintre viața profesională și cea privată este esențial pentru noi
  • Tichete de masă în valoare de 30 RON - pentru fiecare zi lucrată
  • Bonus anual de performanță de până la două salarii - apreciem contribuția ta la succesul companiei
  • Revizuire anuală salarială- vrem să te simți recompensat în mod corect pentru munca și dedicarea ta
  • Tichete cadou în valoare de 300 RON – de Crăciun și de Paște
  • Beneficii flexibile - vei avea parte de un buget lunar de beneficii care îți va oferi posibilitatea să îți personalizezi pachetul de beneficii în funcție de nevoile și preferințele tale (Poți beneficia de bilete culturale, tichete cadou sau vouchere de vacanță, precum și de reduceri la restaurante, stomatologie, magazine și multe altele)
  • Bonus de recomandare - te încurajăm să recomanzi noi candidați și te răsplătim pentru acest lucru
  • Reducere la masa de prânz - avem două cantine în cadrul fabricii noastre unde poți lua prânzul la preț subvenționat
  • Posibilitatea de a lucra din locația satelit Bosch din Cluj-Napoca - atunci când este acest lucru este mai convenabil pentru tine
  • Asigurare medicală privată - deoarece sănătatea este o prioritate pentru noi
  • Traininguri de dezvoltare - avem o echipă proprie de traineri dedicați care asigură traininguri specifice pentru dezvoltarea personală și profesională. În plus, oferim programe de dezvoltare la nivel local.
  • Condiții de lucru care inspiră - ne dorim să le oferim angajaților noștri o experiență de lucru cât mai plăcută
  • Transport - la și de la fabrica Bosch Cluj

La Bosch, ne pasă de tine, de afacerea noastră și de mediul înconjurător.

La Cluj, Bosch a înființat o fabrică de electronice pentru industria automotive. Încă de la deschidere, în 2013, compania a dezvoltat produse de înaltă calitate și soluții inovatoare pentru clienții internaționali. Portofoliul prezintă unități electronice de control pentru siguranță în trafic și confort în timpul conducerii. În plus, fabrica produce unități electronice de control pentru sistemul de propulsie eBike, conceput pentru a inspira comportamentul nostru în materie de mobilitate.

Ne dezvoltăm împreună într-un loc unde colegii noștri pot descoperi noi direcții și se pot reinventa, cu multe modalități de lucru și zone de explorat. Prin utilizarea tehnologiei de ultimă generație și a soluțiilor Industriei 4.0, optimizăm procesele de producție și logistică. Suntem independenți de bursa de valori și dedicați fundației Robert Bosch; societatea, mediul înconjurător și generațiile viitoare beneficiază în mod direct de succesul nostru.

Ne bucurăm de avantajele unui program care permite echilibrul între viața profesională și cea personală și de pachete de recompense care se potrivesc fiecărui stil de viață. Pentru cei care își doresc provocări profesionale sau personale, oferim acces la centrul nostru de training, conceput atât pentru angajați, cât și pentru studenții din cadrul sistemului educațional dual.

Ne inspirăm reciproc pentru un prezent mai bun, într-un mediu definit de diversitate și cu valori solide: deschidere spre cooperare, respect și încredere. Prin intermediul parteneriatului nostru cu universitățile locale, oferim condiții de muncă inspiratoare și ne implicăm în proiecte sociale, lucrăm pentru un viitor mai bun. Promisiunea față de angajații noștri este fermă: ne dezvoltăm împreună, ne bucurăm de munca noastră și ne inspirăm unii pe ceilalți. Alătură-te nouă și simte diferența!

Work #LikeABosch

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024