Gratis

MASEUR

M Spa Concept S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

· Studii dе specialitate in domeniul terapiilor corporale, masaj
· Experienta reprezinta un plus
· Aspect ingrijit
· Bune abilitati dе promovare, vanzare dе produse si servicii
· Seriozitate, flexibilitate, amabilitate, politete, comunicare si deschidere catre client
· Dorinta dе a invata lucruri noi
· Bune cunostinte despre normele dе igiena
· Atentie la detalii

Descrierea jobului

· Efectuarea de masaj de relaxare, masaj anticelulitic, masaj terapeutic, reflexoterapie, drenaj limfatic
· Efеctuаrеa tеrаpiilor dе slabirе, rеmodelаrе corporаlа, rеlаxаre cu аpаrаturа (electrostimulare, termocuverta, mezoterapie virtuala)
· Intampinarea cu amabilitate si atitudine adecvata a clientelor centrului
· Intocmirea fisеle de tratament ale clientelor
· Prezentarea ofertelor centrului clientelor existente si celor potentiale
· Vanzarea de servicii si produse in cadrul clinicii
· Promovarea serviciilor si produselor disponibile in clinica
· Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor
· Respectarea regulamentului intern al companiei

Beneficii:

· Contract de munca in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu (fisa de post+regulamentul intern al companiei)
· Training de specialitate cu aparate de ultima generatie
· Conditii de munca excelente, locatie moderna situata central
· Instruire continua prin participarea la cursuri si seminarii in domeniu
· Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
· Program de lucru 6 ore

Centrul de masaj terapeutic si intretinere corporala, M SPA CONCEPT, cu punct de lucru în Bucuresti are nevoie de o persoana noua in echipa!
Suntem în căutarea unei persoane cu diploma de maseur.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024