Gratis

MARKETING MANAGER

EDELFIA SRL

Candidatul Ideal

• Experienta de munca în departamentul de marketing la categoria moda și stil de viata de la 1-3 ani;
• Cunoștințe limba engleza - nivel avansat.

Descrierea jobului

• Promovarea mărcii:
• interacțiunea cu centrele comerciale (trade marketing, informarea despre noutăți)
• interacțiunea cu influenceri (controlul trimiterii de cadouri, menținerea relațiilor)
• publicitate exterioară (construirea unui plan media, achiziționarea de suprafețe, interacțiunea cu contractorii, efectuarea plăților)

• Conținut:
• corecturi de traduceri în limba romana: website, materiale POS, mailing-uri, push
• control conținutului pe site, aplicație mobilă și versiunea mobilă a site-ului
• plasarea de bannere actualizate pe site conform fluxurilor de știri
• încărcarea la timp a conținutului în catalog.
• încărcarea imaginilor pentru a înlocui reclamele .
• verificarea conținutului de pe site-ul tuturor blogurilor
• plasarea de conținut creativ pentru site-ul web și piețe

• Organizare de evenimente:
• interacțiunea cu agențiile de evenimente
• invitarea invitaților, însoțirea acestora la eveniment
• selecția de catering și testare
• comandarea și controlul imaginilor de producție
• Procesarea cererilor și comentariilor clienților pe rețelele de socializare (IG, FB)
• Răspunsul la apeluri și scrisori de la clienți cu privire la întrebări complexe

Beneficii
• Înregistrare oficială
• Program de lucru 5/2, 9-18
• Salariu este discutat cu candidatul la întâlnire.

Potamy – direct-to-consumer footwear fashion brand with ideal combination of trends, quality and price.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024