Gratis

MARKETING & CUSTOMER CARE MANAGER

EUROPA TRAVEL - EUROPA MERIDIAN RG

Candidatul Ideal

Sociabil, rabdator, organizat, perseverent, cu simtul masurii si al datoriei bine dezvoltate.
Experienta pe un post similar ar fi un avantaj.

Descrierea jobului

Rsponsabilitati:
  • Relatia cu clientii, prin contact direct, raspuns la comentarii si feed-back permanent;
  • Solutionarea sugestiilor si reclamatiilor;
  • Gestionarea aplicatiilor informatice de evidenta a clientilor;
  • Gestionarea sistemelor, programelor si aplicatiilor de fidelizare;
  • Preluarea si gestionarea solicitarilor rceptionate prin canalele on-line, inclusiv cele din social media;
  • mailing B2C;
  • comunicare SMS;
  • comunicare social media;
  • Evidenta completa a clientilor companiei, inclusiv activitati de segmentare a bazei de date.
Beneficii:
- echipa tanara, flexibila, mediu de lucru placut;
- bonusuri si comisioane in functie de rezultate;
- participarea la stagii de pregatire profesionala si excursii de informare;
- salariu motivant.

Descrierea companiei

Europa Travel, agentie de turism touroperatoare.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024