Gratis

MARKETING COORDINATOR

ELEGANCE DECOR

Candidatul Ideal

Te invitam sa aplici doar dacă ai:
  • minimum 3 ani experiență în domeniul marketing-ului, fie într-o companie din piata de home & design, FMCG sau pharma.
  • experiență în generarea si implementarea unui Plan de Marketing, precum si in gestionarea bugetelor de marketing.
  • minimum 2 ani experienta in project management in gestionarea actiunilor de marketing online & offline.

Descrierea jobului

Acest rol, de Marketing Coordinator, este nou creat in organigrama noastra, din dorinta de a dezvolta canalele de marketing online & offline, in vederea atingerii obiectivelor de business: cresterea cifrei de afaceri, capitalizarea market share-ului, dezvoltarea awareness-ului si consolidarea bunei imagini a companiei.

Principalele responsabilități pe care le vei avea în acest rol:
  • conceperea, implementarea si monitorizarea Planului de Marketing al companiei, incluzand actiuni din zona de ATL & BTL;
  • actiunilor de marketing vor acoperi ariile de construire de brand & trade-marketing.
  • dezvoltarea e-commerce-ului propriu, atat din punct de vedere coordonare design si upgradare tehnica, precum si implementarea de continut si supervizarea campaniilor de marketing (incl. PPC);
  • colaborarea eficienta cu celelalte functiuni din cadrul companiei, precum si cu agentiile de marketing & PR, in vederea indeplinirii cu succes a actiunilor de marketing si comunicare.
De ce sa aplici pentru acest rol:
  • atmosfera – vei fi inconjurat de colegi profesionisti si dornici sa te ajute atunci cand ai nevoie;
  • atractivitatea industriei – vei interactiona cu produse si oameni din frumusetea pietei de home & deco;
  • sediu & localizarea sediului – vei lucra intr-un mediu fizic extrem de placut, in zona Dorobanti;
  • functie – te vei bucura in fiecare zi de indeplinirea unui rol cheie intr-o companie;
  • posibilitati de dezvoltare profesionala – vei reusi sa iti formezi si dezvolti abilitatile necesare pentru o continua dezvoltare profesionala;
  • pachet salarial atractiv, tichete de masa & bonus anual, in functie de experienta si performanta atinsa;
  • abonament medical – vom avea grija sa fii bine si sa te simti bine alaturi de noi.
În loc de încheiere:
  • dacă te consideri omul potrivit care să ne ajute sa dezvoltam imaginea firmei si sa contribui activ în îndeplinirea obiectivelor de vanzari, poți să-ți îndeplinești responsabilitățile și ți se potrivesc valorile noastre atunci abia așteptam să ne auzim cu tine.
  • dacă ti-a plăcut acest anunț însă nu ești omul potrivit pentru el, ai șanse să câștigi 500 de euro premiu doar printr-o recomandare a persoanei potrivite! Tot ce ai de făcut este sa trimiti acest anunt catre oamenii pe care tu ii consideri potriviti, iar dacă trec de interviuri și de perioada de proba, atunci tu vei primi negresit in cont 500 de euro.
  • spune-ne pe cine recomanzi trimitand un email la contact@elegance-decor.ro

Elegance Decor activeaza in domeniul comercializarii de produse destinate amenajarilor interioare, comercializand, preponderent, brand-ul propriu de profile decorative profesionale, dar si tapet, profile de fatada, vopsea decorativa, corpuri de iluminat si accesorii.

Viziunea noastra este de a fi alaturi de clientii nostri in drumul catre definirea spatiului pentru scrierea propriei povesti.

Misiunea noastra este de a crea spații autentice și inspiraționale, oferind produse și servicii premium de design, cu accent pe empatie si atentie la detalii.

Valorile care ne ghideaza in aceasta speciala misiune sunt: integritatea, spiritul de echipa, colaborarea si excelenta.

Activam pe piata din Romania de 13 ani cu peste 400 de colaboratori (arhitecti, designeri, firme de construcții și dezvoltatori imobiliari) si peste 150 de distribuitori la nivel national.
Reusim sa vindem cu success produsele noastre in canalele B2B si B2C, inclusiv prin propriul e-commerce https://www.elegance-decor.ro/ & top marketplace-uri.
In fiecare an suntem alesi ca furnizor de încredere pentru peste 1500 de clienți dornici de produse calitative și innovative.
Ne mandrim cu amenajarea a peste 20 ansambluri rezidentiale de referinta, precum: Nordis Mamaia, Pipera H Lake, Trastevere by Mantor, Moghioros Park Residence, Cubic Residence.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024