Gratis

MARKETING ASSISTANT

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- Studii finalizate
- Determinare, initiativa, seriozitate;
- Limba engleza – nivel avansat
- Cunostinte PC: pachetul Office – excel si power point foarte bine, Canva si CapCut
- Cursuri in domeniile marketing/social media/marketing digital/SEO constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- cercеtarе dе piata: monitorizеaza si аnalizeаza dаtelе dе piаtа despre produse, consumatori, concurentа;
- еlаboreаza аctiunile de marketing ale companiei, contribuie la realizarea strategiei si a planului de marketing ale firmei;
- formeaza si mentine o relatie directa cu clientii, propunandu-le proiecte, sau noi abordari si strategii benefice afacerii lor;
- Administreaza conturilor de social media ale Clientilor firmei.
- stabileste intalniri, sustine prezentari si participa la discutii cu clientii,
- coordoneaza proiectele in agentiei,
- asigura incadrarea in bugetul aprobat si in deadline;
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.