Gratis

Manipulant

FIVE HOLDING
3 poziții

Candidatul Ideal

-minim studii medii
-comunicativ, orientat catre client, cu stapanire de sine
-adaptabil la situatii noi
-rezistent la stres

Descrierea jobului

Manipulant marfa
-manipuleaza cu atentie marfa din depozit in magazin si in interiorul magazinului, raspunzand de deprecierea acesteia.
-aranjeaza pe raft produsele expuse.
-comunica gestionarului produsele la care a descoperit defecte de fabricatie.
-colaboreaza cu agentii de paza in vederea preintampinarii furturilor din magazin.
-depoziteaza si transporta produsele finite pentru a fi incarcate.

Five Holding S.A. este in topul vanzarilor de profil din judetul Constanta,are aproximativ 220 de angajati.
Misiunea noastra este de a fi cel mai solid furnizor de materiale de constructii, lider de piata incontestabil, inovativ, aliniat cu interesele clientilor, distribuitorilor, actionarilor si angajatilor, in aceeasi masura.
Ne bazam pe o logistica performanta si pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024