Gratis

Manipulant marfuri depozit farmaceutic Sanandrei Timis

Pharma SA

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
  • Bune abilitati de comunicare
  • Seriozitate
  • Dinamic si cu initiativa
  • Adaptabilitate si spirit de echipa
  • Buna planificare si organizare personala
  • Atestat stivuitorist - reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
  • Pregatesti comenzile sub indrumarea gestionarului si a persoanei responsabile.
  • Participi la incarcarea coletelor, dupa ce au fost verificate conform comenzii.
  • Descarci marfa si o asezi pe rafturi.
  • Ajuti gestionarul/persoana responsabila la rezolvarea problemelor de gestiune (retururi de marfa, procese verbale de lipsa).
  • Sesisezi orice neconcordanta intre stocul scriptic si faptic gestionarului/persoanei responsabile.
  • Intretii ordinea si curatenia in depozit.
  • Manipulezi echipamentul din dotare (carucioare, transpaleti)- detinerea atestatului de stivuitorist constituie un avantaj.
De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
Salariu fix motivant
Bonus in functie de performanta
Tichete de masa
Decontare abonament transport

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice.
PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti in vanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024