Manipulant marfuri - Apahida Cj

Aquila Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte
- studii medii
- fara cazier judiciar
- aptitudini: corectitudine, fidelitate, lucru in echipa
- permis de conducere ( constituie avantaj)

Descrierea jobului

- efectueaza receptia calitativa si cantitativa a marfurilor ;
- verifica corectitudinea intocmirii comenzilor conform normelor in vigoare ;
- manipuleaza marfa in depozit astfel incat sa previna deteriorarea si degradarea ei ;
- aranjeaza marfa in depozit respectand conditiile de depozitare din manualul depozitului.

- Se lucreaza in 2 schimburi
- Abonament medical clinica privata, beneficii sociale, zile de concediu suplimentar in functie de vechimea in munca.

Se asigura transpostul din Campia Turzii, Turda si Cluj

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 21 Sept. 2022 Expiră 21 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.