Gratis

MANIPULANT MARFA

Vp Cereale Bz S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana energica cu o capacitate ridicată de întelegere a domeniului de activitate al firmei, dispus/dispusa sa acumuleze cunostinte noi.
Capacitate sporita de lucru in echipa si comunicare

Descrierea jobului

Desfasoara activitati de intretinere si curatenie in baza de depozitare a cerealelor din localitatile Sahateni si Bajani.

Societatea desfasoara activitati de receptie, conditionare, depozitare cereale si produse oleagenoase. In cadrul societatii se gaseste o unitate de procesare nutreturi combinate pentru hrana animalelor, o dana in loc Braila.
Societatea dispune de mai multe puncte de lucru situate pe raza judetului Buzau.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024