Gratis

Manipulant marfa

SC JOYSONQUIN AUTOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe manipulant marfa :
  • Absolvent 8 clase;
  • Atenție sporită;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Experiența anterioară pe o poziție similară constituie un avantaj;
  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;
  • Atestat ISCIR reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Transportă piesele ifinite din sectoare către zona de preluare în depozitele de expediție;
  • Transportă piesele semifinite de la o opearație la alta, pe rutele definite fiecarui proces în parte;
  • Scanează cărucioarele cu piese când ajunge cu ele la destinație conform instrucțiunilor de lucru;
  • Transportă cutiile goale in zonele de ambalare;
  • Intretinerea cutiilor de ambalare.

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce elemente ornamentale pentru bord, uşi şi consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă şi pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon şi material plastic. De peste 15 ani înfrumuseţăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche şi Volkswagen.

Calitatea produselor şi încrederea pe care ne-o acorda clienţii noştri sunt rezultate ale profesionalismului angajaţilor noştri. Compania are la Ghimbav mai mult de 1000 de angajati şi este în continuă dezvoltare.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024