Gratis

Manipulant marfa

SC. MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL

Candidatul Ideal

  • absolvent de școală generală sau studii medii;
  • persoană cu sănătate bună și constituție robustă;
  • corectitudine și spirit de echipă;
  • cazier judiciar curat.

Descrierea jobului

  • încărcarea, descărcarea și manipularea mărfurilor din depozit;
  • asigură integritatea și securitatea mărfurilor în depozit;
  • pregătirea mărfi pentru încărcare în mijloacele de transport conform comenzilor;
  • se preocupă de menținerea curățeniei și a ordinii în depozit;
  • pleacă să ajute livratorul pe traseu atunci când este solicitat.

Se acorda Salariu motivant, tichete de masa si prime

Miruna Internaţional Impex Srl este unul din liderii importanţi de pe piaţa FMCG, are peste 24 de ani de activitate, în domeniul distribuţiei de băuturi şi alimente, pe o piaţă puternic concurenţială.

www.miruna-international.ro
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024