Gratis

Manipulant marfa/Stivuitorist

HIPIC PROD IMPEX

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu un minim de experienta in activitatea de manipulare marfuri cu autorizatie ISCIR (motostivuitorist), cu studii medii (min. 10 clase) pentru activitatea de verificare stocuri, inventariere si manipulare stocuri.

-Abilitati personale:
-Atentie la detalii;
-Concentrare;
-Rezistenta la stres;
-Lucru in echipa;
-Adaptabilitate;
-Flexibilitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Participa activ la incarcarea / descarcarea marfurilor in/ din autovehiculele de livrare.
-Efectueaza si verifica receptia fizica a materiei ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂prime sosite.
-Participa la alimentarea productiei cu materie prima.
-Pregateste materia prima ce urmeaza a fi lucrata a doua zi.
-Aduce la cunostiinta sefilor ierarhici orice fel de masuri care ar putea aduce o imbunatatire in activitatea departamentului magazie.
Beneficii:
-Programul de lucru de 8 ore/zi, 40 ore/saptamana: de luni pina vineri: 6.30 – 14.45
-Tichete de masa: 30 lei / zi lucratoare (zile efectiv lucrate)
-Cantina in cadrul fabricii: in sistem co-plata
-Asigurare medicala privata cu o paleta larga de consultatii si investigatii
-Bonus de performanta: procent variabil, in functie de realizari si modul de indeplinire a sarcinilor
-Spor de vechime: dupa 5 ani lucrati in companie 10%; dupa 10 ani lucrati in companie 15%; dupa 16 ani lucrati in companie 20%
-Concediu de odihna anual: 22 de zile lucratoare (dupa 3 ani de vechime in companie – 23 zile, dupa 7 ani vechime in companie 24 de zile)
-Transport asigurat pentru rutele din afara Sibiului prin abonament Tursib lunar sau decont de combusitibil de contravaloarea abonamentului Tursib
-Prime anuale: Paste, Craciun, vacanta de vara
-Tichete cadou: Paste, Craciun

Suntem o companie de productie, cu activitate in domeniul marochinariei.

Experienta noastra in productia articolelor de lux, ne-a permis sa ne perfectionam continuu si sa putem atinge un nivel ridicat de excelenta si profesionalism.

Valorile noastre sunt:

Responsabilitatea reprezintă angajamentul organizației noastre de a acționa într-un mod etic, transparent și sustenabil, luând în considerare impactul asupra angajaților, clienților, comunității și mediului. Conștientizăm totodată efectele pe care activitățile organizației le pot avea și ne asumăm responsabilitatea pentru acestea.

Transparența reprezintă angajamentul nostru spre deschidere și comunicare onestă în toate aspectele activității, furnizând informații relevante, accesibile și corecte către angajați, clienți și parteneri, pentru a construi încredere și pentru a lua decizii informate.

Excelența reprezintă căutarea constantă a performanței de nivel înalt și atingerea standardelor ridicate în toate aspectele activității noastre. Prin această abordare, ne concentrăm pe îmbunătățirea proceselor, eliminarea erorilor și furnizarea unor soluții de cea mai bună calitate.

Dezvoltarea reprezintă angajamentul nostru de a crește și de a ne dezvolta constant, de a investi în creșterea și îmbunătățirea continuă a echipei, a proceselor și a capacităților. Prin această valoare dorim sa promovăm o cultură a învățării și a adaptabilității în organizație, pentru a răspunde schimbărilor și pentru a atinge excelența.

In prezent, echipa noastra este in dezvoltare si in cautare de noi talente.

Te asteptam alaturi de noi!

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024