Gratis

Manipulant Marfa/Responsabil Control Calitate

SACA EXPERTS S.R.L.
12 poziții

Candidatul Ideal

Bună ziua viitorilor colegi entuziaști și dornici de provocări!
Suntem în căutarea unor persoane talentate și motivate să se alăture echipei noastre tinere și dinamice intr-un depozit cu profil Supermarket Online . Daca esti o persoana atenta la detalii,serioasa, dinamica si care se poate adapta si poate invata lucruri noi rapid si cel mai important iti place sa lucrezi in echipa ,te asteptam in echipa noastra .
Ce trebuie sa faci :
- Activitati de picking standard pe diferite sectoare de lucru -Ambient si Fresh ( colectare si ambalare produse )
- Activitati de expeditie ( colectare si incarcare comenzi pe carucioare de transport )
- Activitati de control calitate cu precadere sector F&V cati si supervizare proces de receptie

Descrierea jobului

Ce oferim :
- Salariu de baza 3400lei NET
- Formare profesionala la locul de munca, nu este necesara experienta. Oferim training de minim 10zile lucratoare cat si suport pt perioada direct urmatoare
- Program de lucru in ture la alegerea ta ( 8h,12h,Tura de noapte )
- Spor de weekend
- Spor de performanta
- Decontare transport
- Bonusuri activitati extra - 400-1000lei/ Luna NET
- Prima de recomandare 450lei NET
- Posibilitate reala de avansare pe alte posturi .

Saca Experts este o companie specializata in identificarea capabilitatilor unui angajat si a oportunitatilor pe care le poate avea in domeniul in care aceste exceleaza . Misiunea noastra este sa ajutam candidatii sa isi atinga intregul potential si sa-i conectam cu companiile unde ei se pot dezvolta . Ce ne deosebeste de alti furnizor de servicii de recrutare si plasare personal ,este abordarea noastra personalizata si focusul pe calitatea potrivirii dintre companie si angajat cat si invers . Intelegem ca fiecare companie cat si fiecare persoana este diferita asa ca lucram indeaproape cu fiecare companie cat si fiecare candidat pentru a intelege nevoile specifice fiecaruia . Ne straduim sa identificam nu doar candidatii care indeplinesc cerintele tehnice ci si pe cei care se pot integra perfect in echipa dvs. si sa aduca valoare adaugata pe termen lung .

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024