Gratis

Manipulant marfa / montator

Beewatec EastTrade SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ai fost pasionat de piesele de Lego? Acum ai posibilitatea de a-ți testa zilnic imaginația prin oferirea de soluții bazate pe sisteme modulare din țevi.

Caracteristici ale candidatului ideal:
- Îndemanare pentru debitare profile si montaj
- Asumarea responsabilitatilor
- Atentie la detalii
- Spirit de echipa
- Stabilitate
- Dexteritate
- Capacitate de adaptare și învățare
- Înțelegerea caracteristicilor tehnice
- program de lucru: L-V: 8:00-16:30

Descrierea jobului

  • In cazuri foarte rare se deplaseaza la client pentru prezentare, montaj sau revizii.
  • Asamblarea structurilor din sistem modualr din țevi conform desenelor tehnice primite
  • Debitarea profilelor, tevilor si barelor cu role necesare pentru proiect
  • Pregătește materiale pentru comenzile clienților
  • Participă la menținerea curățeniei și ordinei în depozit

BeeWaTec EastTrade este una din cele 9 filiale din Europa ale grupului BeeWaTec. Ne axam pe oferirea de soluții pentru eficientizarea metodelor de manipulare a firmelor și îmbunătățirea ergonomiei spațiilor de lucru.
Echipa noastra este formată din 7 departamente – proiectare, vânzări, asamblare, ofertare și relații clienți, achiziții, logistică și marketing, iar în momentul de față căutăm un coleg pentru departamentul de asamblare pentru postul de montator structuri din teava rotunda sau profile aluminiu.

Mai multe info pe www.beewatec.com

Asteptam CV-urile pe adresa de mail : hr@beewatec.ro

SUCCES
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024