Gratis

Manipulant marfa/ Lucrator comercial

ROLEXGEL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

NE MARIM ECHIPA!!!

Lucrator comercial (vanzator) - pentru magazin Calimanesti
Manipulant - pentru magazin Rm-Valcea
Ne dorim o persoana:
  • harnica;
  • proactiva;
  • sociabila;
  • capabila sa asimileze cunostinte noi si informatii detaliate privitoare la gama de produse
  • experienta cu casa de marcat (Lucrator comercial)

Descrierea jobului

Firma S.C. Rolexgel SRL din Ramnicu-Vâlcea angajeaza manipulant marfa și lucrător comercial pentru magazin de instalați sanitare și uz gospodăresc.
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Bonuri de masă
  • Decontare transport (daca este cazul)
Contractul de munca este unul pe perioada nedeterminata.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024