Gratis

Manipulant marfa Domnesti

MONTECRISTO RETAIL RO
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un coleg pentru pozitia operator-depozit/manipulant marfa.

Ești o persoana energică, de încredere, organizată și orientată spre calitate

Ai îndemânare, simț practic și atenție distributivă

Îți place să lucrezi în echipă, te simți bine când îi ajuți pe ceilalți, atunci esti canditatul ideal!

Experiența anterioară într-un post similar / experienta in manipulare liza manuala/

electrica / atestat stivuitor sau deținător de permis (cat. B) prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Participă la descarcarea camioanelor și a containerelor de marfă;
Participă la ambalarea și etichetarea manusilor si a altor echipamente de protectie a muncii și/sau a coletelor.
Recepționează, sortează și așează marfa în depozit pe categorii de produse;
Colectează marfa pe baza comenzilor primite de la clienți;
Participă la etichetarea produselor;
Participă la inventarierea periodică a produselor din depozit;
Contribuie și menține la păstrarea curățeniei în depozit;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv + tichete de masa
- Participarea la evenimente interne (team-building-uri, traing-uri)
- Transport asigurat

Montecristo Retail RO - compania care detine in portofoliu brandurile Lee Cooper, Kenvelo, Timeout.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024