MANIPULANT MARFA DEPOZIT

SC TIP TOP DISTRIBUTION SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

*Sa fie dornic de munca
*Capacitatea de a se adapta rapid la un loc de munca nou
*Sa dea dovada de seriozitate

Descrierea jobului

*Ajuta la incarcarea/descarcarea marfurilor
*Efectueaza receptia de marfa
*Aranjat marfa in depozit
*Posibil livrator de marfa
*Detinator de permis categoria B

Suntem o societate comerciala infiintata in 2004,care se ocupa cu comertul cu ridicata al produselor de igiena si curatenie in Constanta, judetul Constanta.
Programul de lucru este de luni-vineri intre ora 08:00-16:00.
Publicat 9 Iun. 2022 Expiră 9 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.