Gratis

Manipulant Marfa Depozit / Stivuitorist

TODAY SOLUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru rolul de manipulant marfă în depozitul nostru este o persoană energică, responsabilă și atentă la detalii. Acesta trebuie să dețină capacitatea de a urma instrucțiuni precise, să poată lucra eficient în echipă și să aibă o atitudine pozitivă față de munca de zi cu zi.

Experiența anterioară într-un rol similar și abilitatea de a opera un stivuitor constituie avantaje, dar suntem deschiși și față de candidații dornici să învețe și să se dezvolte profesional. Fiind un rol activ, candidatul ideal ar trebui să fie într-o formă fizică bună, capabil să manipuleze marfă grea și să se adapteze rapid la diverse sarcini de lucru. De asemenea, apreciem capacitatea de a respecta normele de siguranță și sănătate în muncă, esențiale într-un mediu de depozit.

Descrierea jobului

Căutăm un manipulant marfă dedicat și eficient, pregătit să se alăture echipei noastre din Otopeni. Acest rol este esențial pentru asigurarea gestionării eficiente a fluxurilor de marfă în depozitul nostru.

Responsabilități principale:

Încărcarea și descărcarea mărfurilor din și în vehicule.
Sortarea și plasarea corectă a mărfurilor în locurile destinate.
Pregătirea comenzilor și asigurarea că acestea sunt complete și corecte.
Urcarea mărfurilor pe rafturi și manipularea lor folosind stivuitorul, conform normelor de siguranță.
Menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat.
Respectarea strictă a normelor de siguranță și sănătate în muncă.

Cerințe:

Capacitatea de a lucra bine în echipă.
Atenție sporită la detalii și capacitatea de a urma instrucțiuni precise.
Rezistență fizică adecvată pentru manipularea mărfurilor.
Atestat de stivuitorist valid.
Cunoștințe de bază în operarea PC-ului și Microsoft Office.

Oferim:

Program de lucru de luni până vineri, între orele 8:30 și 17:00.
Salariu net: 3500-4000 RON, in functie de experienta
Prime si bonusuri
Respectarea programului de lucru si plata orelor suplimentare
Locul de muncă este situat în Otopeni, preferăm candidații din zona apropiată pentru a facilita accesul la locul de muncă.

Suntem pionieri în domeniul soluțiilor de sănătate și bunăstare, dedicându-ne aducerea inovației și calității în viața de zi cu zi a clienților noștri. Cu o gamă variată de produse, de la teste rapide pentru diagnosticare la echipamente de protecție personală și tehnologie wellness de ultimă oră, misiunea noastră este să facem accesul la sănătate mai simplu, rapid și fiabil. Dacă ești pasionat de a face o diferență reală în viața oamenilor și vrei să te alături unei echipe dinamice și inovatoare, Today Solution este locul pentru tine!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024