Gratis

Manipulant Marfa (Ajutor Gestionar Depozit Frigorific)

BETTY ICE

Candidatul Ideal

Betty Ice caută un nou coleg / o nouă colegă pentru filiala din Prahova, punct de lucru Ploiești.

Cerințe:
- Abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa;
- Simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
- Abilități de organizare, sistematizare și prioritizare a activităților;
- De preferat sa aiba domiciliu in Ploiești sau imprejurimi;
- Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă, orientata spre rezultate si client.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Acordare ajutor pentru gestionarul depozitului;
  • Pregatirea mărfii;
  • Descarcarea autovehiculelor de livrare;
  • Întocmirea comenzilor;
  • Alte activități.

Descrierea companiei

Noi îți oferim:
- O echipă primitoare și dinamică;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Program de lucru flexibil (în a doua parte a zilei);
- Pachet salarial atractiv și tichete de masă.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024