Gratis

Manipulant - magazie materii prime/materiale - Lugoj

Cottontex SRL

Candidatul Ideal

  • Disponibilitate la efort fizic sustinut;
  • Punctualitate;
  • Onestitate;
  • Fara antecedente penale.

Descrierea jobului

  • Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfurilor la/din magazia companiei;
  • Asigura miscarea fizica a stocurilor intre magazie si celelalte departamente;
  • Asigura o buna depozitare, asigurand conditii proprii manipularii si identificarii cu usurinta in depozit a tuturor reperelor existente la un moment dat;
  • Respectă legislatia si standardele companiei referitoare la gestiunea marfurilor;

Beneficii:
  • Bonuri de masa (25lei/zi lucratoare);
  • Spor pentru orele suplimentare;
  • Program de lucru intr-un singur schimb 08:00-16:30

Cottontex SRL este unul dintre cei mai mari producatori de articole textile din tara, precum si cel mai important producator de echipamente pentru ciclism din Europa, alături de partenerii italieni de la Texmarket.

Infiintata in anul 1993, firma Cottontex a ajuns in 2024 la un numar de peste 1000 de angajati, avand puncte de lucru situate pe intreg teritoriul Romaniei.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024