Gratis

Manipulant dispozitiv automat - spalatorie covoare

ALSO XELA INVEST S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam urgent persoana dinamica cu experienta pentru curatatorie automatizata de covoare. Salariu incepand de la 4000 lei net si se primeste zilnic o masa calda.

Descrierea jobului

Manipularea dispozitivelor automatizate pentru spalarea covoarelor.
Program de lucru - de luni pana vineri 08:00 - 17:00 cu o ora pauza de masa.

Suntem o companie de renume in domeniul serviciilor de curatare - igienizare a covoarelor, cu un volum mare de clienti cu recenzii multiple pozitive din partea clientilor.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024