Gratis

Manipulant depozit -echipamente ambalare (femei/barbati)

Multivac Romania
4 poziții

Candidatul Ideal

Se doreste ca viitorul candidat sa aiba urmatoarele aptitudini:

Abilitati de a lucra in echipa;
Corectitudine;
Obiectivitate;
Eficienta profesionala;
Rezistenta la stres;
Echilibru psihic si emotional;
Capacitatea de previziune si de evaluare obiectivă;
Viteza de reactie si capacitatea de a lua decizii;
Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete).

Descrierea jobului

Manipulant marfa
Manipulare si ambalare pungi plastic.

Asigura realizarea lucrarilor planificate si a sarcinilor ce decurg din postul detinut ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄respectand normele de timp;
Raspunde de indeplinirea lor fata de seful compartimentului;
Manipuleaza bunurile aflat in depozit, asigurand depozitarea si conservarea lor;
Eliberaza spatiul in vederea depozitarii produselor pe grupe si pe dimensiuni, precum si optimizarea fluxului de depozitare;
Pregateste materia prima aprovizionata pentru a fi trimisa in sectia de productie;
In raport cu clientii, manipulantul marfa va asigura o conduita profesionala impecabila, caracterizata prin solicitudine, respect, rabdare si promtitudine;
Aranjeaza marfa spre livrare;
Aranjeaza marfa utilizand eficient spatiul de depozitare;
Verifica si eticheteaza produsele receptionate.

Toti candidatii care corespund cerintelor de mai sus sunt invitati sa aplice online.
Vor fi contactati doar candidatii care corespund profilului.
Salariul se mentioneaza la interviu - postul aduce beneficii angajatilor atat pe plan profesional cat si financiar.
Hala de productie in care se va desfasura activitatea se afla in Prelungirea Garii Catelu - Cernica la doar 6 minute de bulevardul Theodor Pallady.

Multivac Romania, lider mondial in solutii de ambalare, specialist in productia de utilaje si echipamente, ofera solutii personalizate, dezvoltand linii complete de ambalare.
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024