Gratis

MANAGER ZONAL- SERVICII DE CURATENIE

S.C.UNITY CONSULTING
3 poziții

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, important furnizor de servicii profesionale de curatenie industriala, avem deschise 3 posturi de Coordonatori/ Project Manager echipe. Cautam personea cu bune abilitati de coordonare echipe si relationare cu clienti.

1 post zona BH/ SJ
1 post zona CJ/ BN
1 post zona centru SB/BV
  • Absolvent de studii superioare:
  • Experienta de minimum 6 luni in domenii precum: curatenie industriala/ facility/ property management;- reprezinta avantaj
  • Experienta in managementul unei echipe;
  • Cunostinte ale pachetului MS Office (Word, Excel )- nivel mediu/ avansat;
  • Abilitatea de a gestiona, simultan, mai multe proiecte în același timp;
  • Competente de organizare si planificare;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Disponibilitatea de deplasare

Descrierea jobului

  • Centralizeaza pontajele din toate locatiile;
  • Verificarea activitatii echipelor si asigurarea trainingului pentru acestea;
  • Participa la sedinte cu clientul;
  • Efectuarea notelor de comanda in platforma interna, pentru necesarul de consumabile;
  • Asigurarea respectarii de către proiect a documentelor contractuale, a managementului calitatii si a sistemelor de sanatate si securitate;
  • Planifica activitatile proiectului in vederea desfasurarii acestora conform termenelor prevazute;
  • Comunicarea si construirea unor relatii puternice cu clientii.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024