Gratis

Manager Zonă IKA (Key Account Executive) - Sud (Constanța)

SC HELL ENERGY SRL

Candidatul Ideal

1.Nivelul de studii:
  • Studii superioare (Diploma de licență, constituie avantaj diploma de Master)

2.Competențe/abilități:
  • Capacitate de planificare, organizare,prioritizare si negociere
  • Abilități de coordonare echipă
  • Competențe lingvistice în limba romană
  • Orientare către rezultate și către client
  • Abilități de comunicare verbală și de a dezvolta relații intepersonale
  • Onestitate, seriozitate, perseverență și integritate
  • Atitudine pozitivă și responsabilitate
  • Disponibilitate pentru un post cu activitate dinamică, 100% pe teren

3.Calificarea/experiența necesară:
  • Experientă profesionala pe o poziție managerială și în domeniul de activitate FMCG IKA, constituie avantaj
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an vechime)

Descrierea jobului

  • Coordonarea și supervizarea echipei de vânzări din subordine, pe regiunea de sud a țării - județele: Constanța, Tulcea, Buzău, Brăila, Ialomița, Călărași
  • Domiciliul: in județul Constanța
  • Cresterea vizibilitatii produselor marca Hell Energy la raft prin negocierea spatiului de expunere in magazinele IKA alocate din aria de responsabilitate
  • Implementarea și dezvoltarea planogramei
  • Asigurarea calității execuției produselor marca Hell Energy conform standardelor, în magazinele alocate, din aria de responsabilitate
  • Implementarea, monitorizarea și supervizarea promoțiilor conform politicii companiei
  • Identificarea și fructificarea oportunităților de creștere a vânzărilor în aria de responsabilitate
  • Realizarea targetului ca volum și execuție în aria de responsabilitate

Avantaje:
  • Program de lucru flexibil
  • Salariu fix, tichete de masă, prime cadou, tichete vacanță și bonusuri în funcție de performanță
  • Autoturism de serviciu, telefon, laptop
  • Mediu de lucru profesionist, companie multinațională;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică

Hell Energy Drink este un personaj tânăr şi de succes al categoriei băuturilor energizante cu un trecut ce de-abia depăşeşte două decenii şi care se dezvoltă dinamic, este unul din mărcile FMCG care se dezvoltă cel mai rapid din lume, lucru dovedit şi de succesul său rapid, cât şi de piaţa sa de export ce se extinde în mod exploziv.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024