Gratis

Manager vanzari

SC PERFORM PREST HCE SRL

Candidatul Ideal

  • Esti comunicativ si ai putere de convingere
  • Ai experienta in vanzari (constituie un avantaj, dar nu este un criteriu obligatoriu)
  • Iti place sa lucrezi cu oamenii, dar te pricepi si la rapoartele de la birou
  • Esti organizat, ambitios si perseverent

Descrierea jobului

  • Responsabilitatea ta principala va fi aceea de a promova produsele noastre (spuma poliuretanica si alti poliuretani din domeniul constructiilor), prin relationarea stransa cu clientii nostri
  • Vei prospecta piata si vei cauta potentiali clienti
  • Vei tine legatura cu furnizorii nostri, vei plasa comenzi si te vei ocupa de mentinerea unui stoc corect
  • Vei intocmi facturile si livrarile pentru clientii tai
Cerinte:
  • Studii medii/superioare
  • Deprinderi de utilizare pachet MS Office (Word, Excel)
  • Permis de conducere categoria B
Beneficii:
  • Salariu + bonusuri
  • Telefon, laptop

Descrierea companiei

Firma SC Perform Prest HCE SRL isi mareste echipa!
  • Suntem o echipa tanara in plina dezvoltare si cautam un coleg pe pozitia de Manager vanzari, in domeniul izolatiilor cu spuma poliuretanica.
  • Firma noastra are punct de lucru in Cluj-Napoca si se ocupa distributia spumei poliuretanice si a altor produse din domeniul constructiilor.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024