Manager vanzari magazin online

S.C. NASUL ROSU SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajam persoana dinamica, adaptabila si indreptata catre client pentru magazin online in functia de manager vanzari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Preluarea si procesarea comenzilor plasate in magazinul online;
Preluarea comenzilor prin intermediul apelurilor telefonice;
Preluarea comenzilor si cererilor clientilor de pe e-mail sau Social Media;
Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu clientii oferind consultanta acestora cu privire la disponibilitatea produselor, preturi, comenzi, transport, conditii de retur, etc.;
Oferirea de consultanta pentru toata gama de produse comercializata;
Pregatirea coletelor pentru expeditie;
Gestionarea comenzilor catre curieri;
Receptia marfii, intocmirea documentelor de intrare marfa (NIR), verificare marfa din punct de vedere cantitativ si calitativ, manipulare marfa si asezarea acesteia in raft, monitorizare termene valabilitate si aplicarea principiilor FIFO);
Listarea produselor noi pe site si actualizarea preturilor de pe site ori de cate ori este nevoie. Noi lucram in platforma Shopify, experienta ta cu acesta platforma reprezinta un avantaj;
Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;
Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati;
Alte sarcini legate de vanzarile online;

Ce calitati asteptam de la tine:
- punctualitate, corectitudine
- orientarea catre client, sociabilitate
- dorinta de a invata si de a te dezvolta

Ce oferim:
- un mediu de lucru profesionist si placut
- program de lucru de 4 zile/saptamana (de miercuri pana sambata de la ora 9:00 la ora 19:30)
- punctul de lucru se afla in zona centrala (Zona Piata Victoriei) cu acces facil al mijloace de transport
- salariu competitiv in functie de experienta ta pe posturi similare
- prima calitativa
- bonus de vanzari
- tichete de masa
- decontare transport
- tichete cadou pentru Craciun si Paste
- posibilitatea de a achizitiona produse din magazin la pret preferential
- apa, cafea si fructe din partea firmei

Magazin specializat de legume-fructe ecologice și delicaterie

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.