Gratis

Manager Vanzari Implanturi JDentalCare - Bucuresti

Topdent Technic S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență de minim 6 luni în vânzarea implanturilor dentare ( posibil exceptii in dependenta de abilitati );
Domiciliul în mun. București sau județul Ilfov.
Permis de conducere categoria B
Aptitudini de planificare, organizare și putere de convingere.
*** Daca ai experienta in vanzari implanturi dentare apeleaza direct : +40759689058 Nicolae

Suntem o companie în dezvoltare de 2 ani pe piata din Romania , angajam un reprezentant medical / agent de vânzări Implanturi Dentare pentru municipiul București și județul Ilfov, precum și județele învecinate.

Descrierea jobului

- Experiență de minim 6 luni în vânzarea implanturilor dentare ( posibil exceptii in dependenta de abilitati );
- Domiciliul în mun. București sau județul Ilfov;
- Permis de conducere categoria B, fără antecedente grave și cu cazierul curat;
- Engleză – conversațional;
- Competențe de lucru în Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook
- Abilitați de comunicare/relaționare cu clienții;
- Disponibilitate de deplasare în teritoriu;
- Studii medii/superioare (preferabil);
- Aptitudini de planificare, organizare și putere de convingere.

Ofertă:
- Un câștig competitiv de la 45000 Ron cu posibilitate de crestere rapida ;
- Mașină (deplasări în interes de serviciu și personal),
- telefon și laptop;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

ALLONX (Topdent Technic SRL) este distribuitor oficial al implanturilor dentare JDental Care (Italia).
www.allonx.ro / Bucuresti , str.Barbu Vacarescu 162

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024