Gratis

Manager vanzari cu LIMBA MAGHIARA REMOTE

SmartyKids Global concept SRL

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă:
- Vorbești fluent și scrii corect în limba maghiară - obligatoriu
- Ai studii superioare;
- Ai experienţă anterioară în vânzări, minim 2 ani;
- Ai cunoştinţe avansate de operare PC și de limbă engleză;
- Ai abilitați de comunicare, prezentare și negociere;
- Gândești pozitiv;
- Ești o persoană energică;
- Ești motivat să obții rezultate în condiţii dinamice;
- Îți organizezi timpul şi sarcinile la locul de muncă;

Descrierea jobului

Jobul nu presupune vizitarea clienților, deplasări sau muncă de teren, decât în condiții de excepție. Activitatea are loc la birou. Contactarea clienților se realizează prin telefon, mail și alte canale de comunicare.

Responsabilitatea ta va fi dezvoltarea rețelei de franciză în Ungaria. În acest scop:
- Vei comunica cu potențialii clienți la telefon, pe mail;
- Vei efectua apeluri telefonice și vei oferi informații persoanelor interesate de oferta SmartyKids începând procesul de vânzare;
- Vei organiza întâlniri online cu potențialii clienți;
- Vei organiza prezentări;
- Nu foarte des, dar vei participa la diferite evenimente și târguri în scopul promovării serviciilor SmartyKids;
- Vei finaliza negocierile cu noii parteneri;
- Vei urmări atingerea obiectivelor stabilite;
- Vei comunica cu superiorul tău și-l vei ține la curent cu situația potențialilor clienți;
- Vei fi în strânsă comunicare cu colegii din celelalte departamente;

Vei beneficia de:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Program de muncă standard, 40 de ore pe săptămână, de luni până vineri.
- Salariu atractiv;
- Bonus în funcție de realizări;
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă în care îți vei găsi imediat locul;
- Lucru într-un birou comod, situat în centrul orașului și ușor de accesat;

SmartyKids este o companie şi o reţea internațională de centre educaționale pentru copii, de aritmetică mentală, franciză. Suntem prezenţi în întreaga lume, cu peste 350 de parteneri cu centre proprii, în 12 țări. În România, în cinci ani, am acordat peste 110 de francize pe teritoriul țării, majoritatea centrelor fiind deja deschise, următoarele urmând să deschidă în perioada următoare. Avem parteneri atât în orașe mari, cât și în oraşe mici, deoarece modelul de afaceri este potrivit pentru orice tip de localitate. Ne continuăm dezvoltarea și intern, astfel am introdus de curând în centrele noaste activități noi, Educație Financiară, Citire Rapidă și Matematică pentru cei mici, care permit partenerilor noștri să ofere și să se adreseze unor copii cu interese diferite și fac mai atractivă oferta noastră pentru cei interesați.
Dar dezvoltarea companiei continuă și ca extindere, astfel, următoare țară în care vom deschide centre SmartyKids este Ungaria.
Dacă îți plac provocările și ești convins că experiența, aptitudinile și cunoștințele tale îți vor fi de folos și dacă dorești să ni te alături, nu ezita să-ți lași CV-ul, vino să ne cunoaștem!
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024