Gratis

Manager Vanzari B2B

ARTGRANIT SRL

Candidatul Ideal

Cerințe față de candidați:
Studii superioare;
Experiență în domeniul vânzărilor B2B, relații cu clienții.;
Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj;
Cunoștințe de operare la nivel avansat: Word, Excel, Power Point
Abilități de lucru în softuri: 1 C, CRM-constituie avantaj;
Abilități de comunicare, negociere și convingere;
Calități personale: Sociabilitate, creativitate, punctualitate, flexibilitate, spirit de inițiativă, spirit de echipă.
Permis de conducere categoria „B”

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
Vânzarea activă/directă a produselor și serviciilor companiei;
Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi;
Planificarea activității săptămânale/lunare pentru atingerea obiectivelor de vânzări;
Negocierea, încheierea și gestionarea contractelor cu clienții;
Îndeplinirea și completarea rapoartelor prestabilite.

Beneficii:
Un post de munca cu salariu competitiv, constituit din salariu fix+% din vînzări;
Grafic de lucru Luni-Vineri 09:00-18:00;
Locul de muncă este situat, în București, sectorul, Șoseaua Fabrica de Glucoză, , Tronson G10, parter, Ansamblul Belvedere II;
Masina de serviciu, la necesitate, pentru deplasari in teritoriu;
Reduceri la serviciile companiei;
Cadouri pentru diferite ocazii (casatorie, nastere copil, ș.a.);
Instruiri interne și externe;
Teambuildinguri și evenimente corporative;

Suntem ArtGranit, producător și distribuitor al produselor din piatră naturală.

Din 2014 funcționăm în România și, în paralel, am acumulat o experiență de 10 ani în Republica Moldova unde am ajuns lideri de piață.Experiența pe care am acumulat-o, în toți acești ani, ne-a învățat să oferim produse de cea mai bună CALITATE, fapt care ne poziționează de peste un deceniu ca lideri de piață și trendsetteri, inovatori ai industriei.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024