Gratis

Manager transport national

VELLEA HOME SRL

Candidatul Ideal

=> cunoasterea limbii bulgare este obligatorie

"Vellea Home" este o companie în domeniul producției și comerțului de mobilă.

Cu scopul dezvoltarii activității sale, compania caută un candidat potrivit pentru funcția de Manager Transport National

Ceea ce ne dorim:
- Cunostinte foarte bune in mecanica auto
- Abilitati excelente de comunicare;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Atitudine atentă și amabilă față de fiecare client;
- Dorința și aspirația de a obține rezultate ridicate;
- Capacitatea de a lucra cu documentele companiei

Descrierea jobului

Vă vom oferi:
- Program 8-17 de luni pana vineri
- Poziția într-o companie mare prezenta in mai multe tari din lume;
- Lucrați într-o echipă tânără și ambițioasă;
- Relații corecte între angajator și angajat;
- Oportunități excelente de dezvoltare și promovare;
- Un mediu de lucru și atmosfera profesională;
- Atitudine corectă și individuală;
- Training specializat

Responsabilitati principale:
- gestionarea intregului parc auto format din 25-30 autoutilitare in toata tara
- tinut evidenta valibilitatii actelor masinii
- tinerea legaturii cu departamentele din Bulgaria in vederea luarii deciziilor potrivite
- programarea masinilor la service la nivel national si mentinut legatura cu ei
- cautarea a service-uri noi,daca cele actuale nu corespund cerintelor companiei si colaborarea cu ei nu functioneaza in felul in care compania isi doreste
- cautare de solutii de tractare atunci cand vreo masina se defecteaza pe traseu
- rezolvarea dosarelor de dauna (daca este cazul)

Experiența într-o astfel de poziție este considerată un avantaj.

Dacă doriți să faceti parte din echipa unei companii în dezvoltare dinamică și poziția pe care o oferim vă interesează, vă rugăm să trimiteți CV-ul.
Doar candidații aprobați si potriviti pentru acest post, vor fi invitați la un interviu

Compania este fondata in anul 1989.

Lider pe piata din Bulgaria de peste 30 de ani.

Producator si exportator de mobila.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024