Gratis

Manager Tehnic

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Firma multinationala angajeaza pentru sediul sau din Bucuresti ManagerTehnic
- experienta in domeniul productiei betoanelor , materialelor de constructii constituie un avantaj
- cunostinte calculator
- disponibilitate deplasare in tara
- abilitati de comunicare
- abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariu competitiv ( se negociaza la interviu);
- asigurare medicala;
- masina de serviciu;
- laptop;
- telefon;
- bonuri de masa
- team-building-uri periodice
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.