Gratis

MANAGER SALA DE JOCURI

SC RED SEVENS SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in managementul unei sali de jocuri de noroc min 2 ani;
- Abilitati de conducere, planificare si organizare a activitatii;
- Integritate, exigenta, obiectivitate, initiativa, sociabilitate, responsabilitate;
- Consecventa in actiuni si eficienta personala;
- Motivatie crescuta pentru rentabilizarea muncii si dezvoltarea activitatii
- Disponibilitate pentru deplasari
- Bune cunostinte de operare PC si Microsoft Office
- Permis Cat B

Descrierea jobului

- Organizeaza si supravegheaza salile de joc, catre cele mai inalte standarde de eficienta, in concordanta cu procedurile si politica companiei,
- Asigura conditiile optime functionarii si prestarii de servicii in mod eficient;
- Stabileste conform structurii organizatorice și a ROI, sarcinile și responsabilitatile echipei;
- Motiveaza echipa prin comunicare si prin evaluare
- Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte;
- Propune si executa campanii de marketing;
- Monitorizeaza activitatea si actiunile concurentei pe zona sa de activitate.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra intr-o companie in continua si rapida dezvoltare;
- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Pachet cu servicii medicale gratuite;
- Bonus de performanta;
- Masina si telefon de serviciu.

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc, aflata in continua dezvoltare.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024