Gratis

Manager- Sala de jocuri Ilfov

Get's Bet Partener

Candidatul Ideal

Căutăm coleg nou pentru postul: manager sală de jocuri de noroc. Dacă ești o persoană cu atitudine de lider, comunicativă, dinamică și dorești să îți dezvolți o carieră în domeniul jocurilor de noroc, alătură-te echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilități:

• Sprijină activitatea coordonatorului regional;

• Gestionează, supraveghează sarcinilor zilnice de funcţionare ale sălilor de joc, asigură condiţiile optime funcţionării şi prestării de servicii în mod eficient;

• Motivează echipa prin comunicare și prin evaluare;

• Stabilește relații de colaborare pe termen lung cu partenerii, clienții, beneficiarii

• Desfășoară activități de cercetare a pieţei, descoperă noi posibilităţi de afacere;

• Stabilește conform structurii organizatorice și a ROI, sarcinile și responsabilitățile echipei; • Monitorizează în timp progresul atins față de obiectivele propuse și redactează rapoarte; • Propune și execută campanii de marketing.

Nivel de educaţie, experienţă şi alte competenţe necesare:

• Minim 1 an experienţă într-o funcţie de conducere

• Abilităţi excelente de comunicare verbală şi în scris

• Abilităţi excelente de soluţionare a conflictelor

• Cunoaşterea programului Microsoft Office

•Permis categoria B de minim 1 an

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv;

• Posibilitatea de promovare în cadrul companiei;

• Apartenență într-o echipă tânără.

Companie în domeniul jocurilor de noroc din anul 2006, aflată în continuă dezvoltare.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024