Manager Retea Servisuri

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Atitudine proactiva care sa aiba la baza dorinta de "a face diferenta si a deveni cel mai bun" in activitatea desfasurata;
Usurinta in utilizare PC;
Toleranta la stres;
Bune abilitati de organizare, meticulozitate, atentie la detalii;
Persoana responsabila, disciplinata, punctuala.

Descrierea jobului

stabilirea obiectivelor pe termen mediu si lung impreuna cu managementul companiei, asumarea acestora si canalizarea eforturilor inspre atingerea lor
initierea si implementarea unui set de proceduri care sa faciliteze atingerea obiectivelor stabilite
urmarirea standardelor de calitate la care sunt realizate lucrarile de service
propunerea de solutii tehnice pentru lucrarile dificile cu care se confrunta personalul din service
identificarea unor modalitati de atragere a clientilor si de pastrare a acestora
mentinerea legaturilor cu anumiti furnizori ai companiei
analizarea situatiilor, intocmirea de raportari si realizarea previziunilor in ceea ce priveste activitatea de service

Suntem una dintre cele mai mari compani de anvelope din tara, intr-o dezvoltare continua si progresiva, cu proiecte de viitor.
Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos