Manager Restaurant

TRICKSHOT 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Restaurant TrickShot Bucuresti Mega-Mall isi mareste echipa! Daca esti o persoana activa si iti place munca cu oamenii, te asteptam in echipa noastra, in roulul Manager Restaurant.

Certinte:
-Persoana dornica de a invata lucruri noi si cu capacitatea de a se adapta pe situatiile aparute;
-Bune abilitati de comunicare si cu implicare in toate operatiunile restaurantului;
-Studii medii/superioare absolvite.

Descrierea jobului

  • Coordonarea si motivarea echipei de angajati;
  • Organizarea punctului de lucru si a programului de lucru a personalui;
  • Mentinerea relatiilor cu furnizori;
  • Stabilirea necesarului de materii prime/marfuri ale restaurantului;
  • Urmarirea calitatii preparatelor,cantitativ si calitativ;
  • Disponibilitate pentru un program flexibil;
  • Implicarea in dezvoltarea meniului si in actiuni de promovare a acestuia;
  • Respectarea legislatiei in vigoare in toate operatiunile restaurantului.

Descrierea companiei

RESTAURANT TRICKSHOT

Un concept construit în jurul calității preparatelor culinare și plăcerii de a savura cu adevărat o ieșire în oraș. Gastronomie de calitate și activitati de grup organizate într-o atmosferă elegantă și totodată familiară. Rețete culinare internaționale, mixuri moderne de băuturi și specialități din cafea, ingrediente atent selectate și controlate, Arcade Games, bowling, biliard – toate cristalizate într-o experiență fără compromisuri.

www.trickshot.ro

Publicat 15 Sept. 2022 Reactualizat 13 Oct. 2022 Expiră 15 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.